Copyright 2024 - Sbor dobrovolných hasičů obce Slatina nad Zdobnicí

Pětadvacet dobrovolných hasičů z Královéhradeckého kraje úspěšně absolvovalo dvousemestrální studium na Univerzitě III. věku při Technické univerzitě Vysoké školy báňské na fakultě bezpečnostního inženýrství v Ostravě.
   V pátek 18. ledna proběhla slavnostní promoce ve velké aule Vysoké školy báňské. Absolventské diplomy předal prorektor VŠB doc. Dr. Ing. Vladimír Kebo za přítomnosti vedení fakulty bezpečnostního inženýrství doc. Dr. Ing. Aleše Dudáčka a garanta výuky doc. Dr. Ing. Miloše Kvarčáka.
   Sdružení hasičů Čech, Moravy Slezska zastupovali starosta Ing. Karel Richter, náměstci Lubomír Janeba a Josef Netík, ředitelé ústředních hasičských škol Ing. Jan Karger a Vojtěch Pekárek a další představitelé VŠB a SH ČMS. Slavnostního aktu mimo jiné zúčastnili i hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík a ředitel HZS Královéhradeckého kraje plk. Ing. František Mencl.
   Jedním z absolventů studia byl i starosta SDH Slatina nad Zdobnicí Antonín Ulrych.


ostrava1m ostrava2m ostrava3m

Hledání na webu

Přístupy

Počítadlo přístupů