adhr2017Náš sbor se přihlásil do ankety "Dobrovolní hasiči roku 2017" s projektem 10. ročník memoriálu Standy Krska.
15.září 2017 byl náš sbor vybrán odbornou porotou mezi 25 finalistů z celé repuliky. Na celkové umístění v anketě měly vliv hlasy široké veřejnosti.
10.října byly vyhlášeny průběžné výsledky. 311hlasů nás řadilo na poslední místo v naší oblasti.
25.listopadu bylo slavnostní vyhlášení výsledků v aule VUT Brno za přítomnosti kamer ČT. Do Brna jsme neodjížděli s velkými ambicemi vzhledem k průběžným výsledkům, o to větší bylo překvapení, když byl náš sbor vyhlášen na prvním místě scelkovým počtem 1349 hlasů.
První místo vyneslo našemu sboru šek na 80000Kč, dále motorovou pilu STIHL, ruční vysílačku a LED svítilnu.

Příloha: fotogalerie
 Příloha: Záznam z předání