carodejnice 24

20220425 182219Dne 25.4.2022 proběhlo v klubovně školení první pomoci.

Zde fotogalerie.

20201030 192202 resizedDne 30.10. nám byly dovezeny a smontovány plechové garáže, které jsme pořídili za přispění dotace KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE, určené k podpoře sportovní činnosti členů SDH Slatina nad Zdobnicí.

Fotogalerie

P5050018Ve čtvrtek 22. října náš sbor zasáhla další rána, do hasičského nebe odešel další člen našeho sboru bratr Miloslav Kubíček.

Do sboru vstoupil v roce 1973. Po svém otci převzal starost o hasičskou techniku v horní zbrojnici.

Do výboru byl zvolen v roce 1977, od roku 1987 do roku 2010 byl členem revizní komise.

Bratr Miloš Kubíček byl aktivním členem sboru, svědomitě se staral o svěřenou techniku. Pod jeho rukama ožila
nejstarší motorová stříkačka na našem okrese, se kterou jsme se
předvedli na soutěži veteránů v Pekle nad Zdobnicí.

Za svou práci pro sbor byl oceněn medailí Za zásluhy.

ČEST JEHO PAMÁTCE.

20201019 195405S hlubokým zármutkem v srdci jsme přijali zprávu, že nás v neděli 18. října navždy opustil nejstarší člen našeho sboru bratr Aleš Vondra.

Členem sboru se stal před sedmdesáti lety v roce 1950.

Hned za dva roky byl zvolen do výboru sboru, v kterém pracoval s malými přestávkami 30 let.

Aktivně se účastnil preventivních kontrol v obci.

Při oslavách 100 let sboru byl členem družstva, které provádělo zásah ruční stříkačkou.

Za svou práci ve sboru mu bylo uděleno čestné uznání okresního výboru hasičů v Rychnově nad Kněžnou.

ČEST JEHO PAMÁTCE.

Spuštěny nové webové stránky!

Nyní jsou nové stránky na nejnovější platformě redakčního systému Joomla.

Díky tomuto systému mohou na stránkách po přihlášení publikovat různé ososby obsah, podle nastavených práv administrátorem.

Lze také přidávat jednotlivé funční moduly a rozšiřovat stránky o různé funkce.

Doufám, že si nový web brzy osvojíte.

Administrátor (Petr Holubář)